לייעוץ ללא התחיבות חייגו
053-8888880
מגרש רכב
  לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן


  מגרש רכב- בדיוק עבור הצרכים שלכם!

  יש מי שמחפש אחר רכב משפחתי, יש מי שמחפש אחר רכב שטח, יש מי שמעדיף רכב יד שנייה ויש מי שיכול להרשות לעצמו רכב יד ראשונה. בכל אופן, כאשר מדובר על רכישת רכב, מדובר על תהליך שמצריך מחשבה ארוכה, על תהליך שמצריך להבין מה אתם מחפשים ולאחר מכן מצריך להבין מה ההיצע שקיים, כך שרק לאחר מכן ניתן לבצע התאמה. עם זאת, כיוון שלא כולם מבינים בתחום הרכבים לעומק, אין כמו להגיע למגרש רכב, ולבקש מהמוכר במקום שיכווין אתכם למגוון אופציות רלוונטיות.

  ההזדמנות שלכם לרכוש רכב ומראש להיות מרוצים!

  מלבד הכוונה מקצועית, יש עוד כמה יתרונות שמושכים אנשים רבים להגיע למגרש רכב. במה מדובר? מדובר על היצע נרחב שמתקיים במקום אחד, מדובר על אמינות, (כמובן כל עוד פונים למקום שמקפיד על שקיפות מלאה), ומדובר על אופציות תשלום הרבה יותר נוחות ממה שניתן למצוא כאשר רוכשים מאדם פרטי. מכאן שאם גם אתם מבקשים לייעל את הליך הרכישה, (הן מבחינת זמן והן מבחינת רווח)- מומלץ להכיר מגרש רכב איכותי!

  מבקשים לרכוש רכב חדש אך גם לחסוך?

  כאשר מגיעים לרכוש רכב ממגרש רכב איכותי ואמין, כגון חברת "אסף קארס מרכז למכירת רכבים מיד ראשונה ושניה", ניתן לא רק לסמן וי על המשימה באופן מהיר, אלא גם ניתן לחסוך כסף! כיצד? אם אתם בוחרים באופציה של מימון מלא, ויש לכם הסכום הנחוץ עבור הרכישה, אתם יכולים לבחור להשקיע אותו באפיק כלכלי רווחי, כך שכול עוד הריבית עבור תשלומי הרכב יותר נמוכה, הרי שניתן להרוויח מהפער, ואף לעשות תוך תקופה של כמה חודשים, תוספת של כמה אלפים. נשמע טוב?

  הכירו את בית העסק שמציע עסקה טובה!

  יש חברה אחת למכירת רכבים שיושבת בעיר בראשון לציון שמוטב שתכירו. מי שמכיר, בוודאי שכבר ניחש שמדובר על חברת "אסף קארס מרכז למכירת רכבים מיד ראשונה ושניה"! חברה זו יושבת ברחוב אליהו איתן 48, והיא יודעת להציע לשורת לקוחותיה המרוצים תנאים משתלמים במיוחד, לצדה היצע גדול והכוונה מקצועית. חייגו 073-7842420 ותצאו מרוצים!