לייעוץ ללא התחיבות חייגו
053-8888880
רכבים למכירה במרכז
  לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן


  רכבים למכירה במרכז בתנאים שלכם!

  הרבה פעמים אנשים מעוניינים למכור את הרכב, אך יחד עם זאת הם מתקשים בתהליך, ולו כי צריך להקפיץ הודעות, לבדוק כמה מוכנים להוריד במחיר, לפרסם תמונות אטרקטיביות, לענות למגוון טלפונים לא רלוונטיים, להיות סבלניים ולא למהר למכור לפני שמקבלים את המחיר הרצוי. עם זאת, גם יש דרך חלופית ויותר קלה ששמורה לרכבים למכירה במרכז, וזאת נכון כל עוד מוכרים את הרכב לחברה מקצועית שעוסקת במכירה ורכישה של רכבים.

  מעוניינים להיות רגועים שמכרתם ויצאתם מורווחים?

  מדוע כ"כ משתלם למכור את הרכב לחברה שעוסקת במכירה ורכישה של רכבים? ובכן יש לכך מגוון סיבות. מלבד הסיבה שכבר ציינו, (תהליך הרבה יותר מהיר וממוקד), גם נציין שבאופן שכזה ניתן לתפוס שתי ציפורים במכה אחת, כלומר ניתן לנצל את ההזדמנות שבבית העסק לממכר מכוניות גם מוכרים ולא רק רוכשים, כך שניתן להתעניין לגבי אופציית טרייד אין, או מימון מלא. בנוסף כל עוד מדובר על בית עסק איכותי שמקפיד לשמור את השם שלו כמקום אמין, ניתן לדעת שהמחיר שקיבלתם נחשב טוב, וספק אם הייתם מסוגלים להרוויח אותו ע"י מכירה אישית או במקום אחר.

  הזדמנויות פז שחבל לא לנצל!

  עד כה דנו בסיטואציה שבה אדם פרטי מבקש למכור את הרכב שלו, אך כעת נעבור לדון בסיטואציה שרכבים למכירה במרכז מוצעים ללקוח מטעם בית העסק שעוסק בממכר מכוניות. מכאן שאם אותו בית עסק אינו מוכר, ניתן להיות ספקנים לגבי המחיר ומצב הרכב, אך כל עוד מדובר על בית עסק אמין כגון חברת : "אסף קארס מרכז למכירת רכבים מיד ראשונה ושניה"- ניתן להיות רגועים, ולו כי שורה ארוכה של לקוחות מרוצים מעידים שאכן מדובר על תנאים מומלצים שחבל לא לנצל.

  אודות בית העסק אסף קארס

  בית העסק המוביל בתחום- "אסף קארס מרכז למכירת רכבים מיד ראשונה ושניה" שמח לעמוד גם לרשותכם. בית העסק יושב בראשון לציון (ברחוב אליהו איתן 48), והוא מחזיק במגוון רכבים איכותיים ושמורים, (יד ראשונה ויד שנייה). כמו כן, בית העסק מקפיד על שקיפות ואמינות, כך שכולם יודעים שרכבים למכירה במרכז מוצאים במרכז המכירות המקצועי "אסף קארס"! פרטים נוספים מאחורי המספר 073-7842420 - הגיעו ותצאו מרוצים.